|
 |
| |
Jaarplaatsen op ruim opgezette camping
|
| |
|
|
| |
Jaarplaatsen voor chalets op ons vakantiepark.
Jaarplaatsen zijn bij ons voor recreatief gebruik en gedurende het seizoen. Jaarplaatsen zijn geschikt voor het plaatsen van een chalet of stacaravan. Op de jaarplaatsen zijn alle voorzieningen aanwezig. Alle jaarplaatsen hebben een eigen elektra en watermeter. Jaarplaatsen staan bij ons op een veld en hebben veel ruimte. Ook hebben wij jaarplaasten aan het water, waardoor u een mooi uitzicht heeft en zo het water in kunt.
Vakantiepark het Stoetenslagh heeft naast toeristische plaatsen ook jaarplaatsen voor chalets en stacaravans.
Op de jaarplaatsen kan de stacaravan of chalet ook blijven staan als de camping gesloten is (van 1 nov tot 1 apr) In deze periode kunt u niet blijven overnachten, maar wel overdag lopend naar uw chalet of caravan.
De camping is geopend voor jaarplaatsen van 1 april tot 1 november.
Wij bieden ca 180 jaarplaatsen op ruime kampeervelden die bij elkaar zijn gesitueerd, hierdoor is er veel ruimte voor het campinggevoel.
Gebruikers van jaarplaatsen mogen gebruik maken van het overdekte zwembad (koop pasje)
Eigenaren van chalets en stacaravans op jaarplaatsen mogen naast uitsluitend eigen gebruik tegen bij betaling verhuren aan derden. Gebruikers van jaarplaatsen kunnen gebruik maken van het entertainment programma op de camping.
Welke voorzieningen bieden wij op de jaarplaatsen:
- Royale jaarplaatsen rondom velden gesitueerd,
- Vaste wateraansluiting met eigen watermeter
- Centrale antenne aansluiting
- Vaste stroomaansluiting 10 Amp. met iegen stroommeter
Maar bovenal gewoon lekker weg als het maar even mooi weer is kunt u genieten van de rust en ruimte die ons park u biedt.
Mocht u geïnteresseerd zijn bieden wij ook stacaravans en chalets te koop met een jaarplaats erbij, eventueel zelfs geheel aangekleed.
Kijk voor beschikbare jaarplaatsen
|

.jpg)

|
 |
 |
|
| |
|
|